Perustoimitus 0 € yli 80 euron ostoksista!
  • Lahjapakkaus sisältää 2 x Beautyblender sponge -meikkisientä ja liquid cleanser -puhdistusaineen sienille ja siveltimille 90 ml. Arvo 52,70€.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Valmistajan tuotenumero
    26408
    Tuotenumero
    152586827
    Ominaisuus
    Vegaaninen
Nouto tavaratalosta
2–7 arkipäivää
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
2–7 arkipäivää
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
2–7 arkipäivää
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet

NÄIN KERÄÄMME TUOTEARVOSTELUJA

Positiivinen, negatiivinen tai neutraali: kaikki arvostelut ovat tervetulleita. Ennen julkaisua tarkistamme, että arvostelu täyttää tarkistusehtomme ja että se on aito. Tarkista ehdot täältä.

Katso kaikki arvostelut Piilota arvostelut

Suosikkeja kategoriassa Meikkisienet

Kosmetiikka
Juhlakauden meikki- ja hiustrendit
Ajankohtaisen juhlameikin tekevät tänä keväänä näyttävät huulet, rajatut silmät, huolitellut kulmat sekä heleä iho. Trendikkäin juhlakampaus on nyt kiiltävä ja sliipattu.
Näytä lisää
Lue vinkit
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue vinkit

Kauneuden palvelut

Tule meikattavaksi tai löydä täydelliset tuotteet ammattilaisen avulla.

  • Arki-, juhla- ja häämeikki
  • Kosmetiikkaneuvojan vinkit tuotevalintoihin & meikkausneuvonta
  • Kosmetiikkamerkkien palvelut
Tutustu ja varaa aika