Perustoimitus 0 € yli 80 euron ostoksista!
  • Coccinelle CoccinelleGleen Hobo Medium -laukku on laadukasta nahkaa. Laukussa on vetoketjukiinnitys ja säädettävä hihna, joka ylettyy hyvin olalle. Metallinen logomerkki viimeistelee kokonaisuuden.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Valmistajan tuotenumero
    E1 N15 13 02 01
    Tuotenumero
    162573206
    Materiaali
    100 % nahkaa
    Vuorimateriaali
    100 % puuvillaa
    Avainsanat
    coccinelle, olkalaukku, laukku
Nouto tavaratalosta
2–7 arkipäivää
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
2–7 arkipäivää
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
2–7 arkipäivää
6,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet

NÄIN KERÄÄMME TUOTEARVOSTELUJA

Positiivinen, negatiivinen tai neutraali: kaikki arvostelut ovat tervetulleita. Ennen julkaisua tarkistamme, että arvostelu täyttää tarkistusehtomme ja että se on aito. Tarkista ehdot täältä.

Katso kaikki arvostelut Piilota arvostelut

Samankaltaisia tuotteita

Lisää tuotemerkiltä Coccinelle

Muoti
Naisten muodin trendit
Anna rennolle utility-tyylille mahdollisuus, ihastu pirteisiin väreihin ja hanki paksupohjaiset nilkkurit viimeistään nyt. Poimimme kahdeksan trendiä Kööpenhaminan muotiviikoilta – valitse suosikkisi ja päivitä vaatekaappisi kevääseen!
Näytä lisää
Lue lisää
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue lisää

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika