Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Helixin teemana pyöreä muoto, joka on jatkuvassa liikkeessä ja kiertyy itsensä ympäri. Nämä 14 karaatin kullalla kullatut, suuremmat korvarenkaat ovat yhtä mukavat käyttää kuin stailata, ja niistä tulee erityisen juhlalliset yhdistettyinä sarjan kauniiseen sormukseen. Leveys 3-8 mm, halkaisija 23 mm.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    171995013
    Materiaali
    Kulta, teräs
    Väri
    GOLD
    Koko
    One size
    Valmistajan tuotenumero
    129445
    Avainsanat
    edblad, kullatut korvakorut, kultakorvakorut, korvarenkaat, kulta
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Muoti
Uusi koruvalikoima tuo säihkettä tyyliin
Stockmannin koruvalikoimasta löytyy säihkettä jokaiseen tyyliin ja tilaisuuteen sekä ihania lahjaideoita. Tarjolla on niin kansainvälisiä koru- ja muotifanien suosikkeja kuin uutta kiinnostavaa korumuotoilua Suomesta ja Skandinaviasta.
Näytä lisää
Lue lisää
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue lisää

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika