Perustoimitus 0 € yli 80 euron ostoksista!
  • Nesti Dante Aqua Dea Marine -palasaippuassa on raikas tuoksu.

    Vuonna 1947 perustetun Nesti Danten laatusaippuat valmistetaan edelleen Firenzessä perinteitä kunnioittaen parhaimmista luonnon raaka-aineista. Saippuat ovat täysin biohajoavia, eivätkä ne sisällä eläinperäisiä ainesosia.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Valmistajan tuotenumero
    0837524003688
    Tuotenumero
    141432814
    Pakkauskoko
    250 g
    Avainsanat
    käsisaippua
Nouto tavaratalosta
2–7 arkipäivää
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
2–7 arkipäivää
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
2–7 arkipäivää
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet

NÄIN KERÄÄMME TUOTEARVOSTELUJA

Positiivinen, negatiivinen tai neutraali: kaikki arvostelut ovat tervetulleita. Ennen julkaisua tarkistamme, että arvostelu täyttää tarkistusehtomme ja että se on aito. Tarkista ehdot täältä.

Katso kaikki arvostelut Piilota arvostelut

Kauneuden palvelut

Tule meikattavaksi tai löydä täydelliset tuotteet ammattilaisen avulla.

  • Arki-, juhla- ja häämeikki
  • Kosmetiikkaneuvojan vinkit tuotevalintoihin & meikkausneuvonta
  • Kosmetiikkamerkkien palvelut
Tutustu ja varaa aika