Lue lisää MyStockmann-jäsenyydestä täältä
Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Acqua di Parman Fico-hajuvesi on kutsu matkalle Amalfin rannikon lumoaviin maisemiin, vangiten Välimeren luonnon kauneuden ja elämänilon. Tämä Eau de Toilette avautuu kirkkailla sitrushedelmien, kuten bergamotin ja sitruunan, nuoteilla, jotka yhdistyvät greipin ja viikunan raikkauteen. Tuoksun sydämessä sykkivät viikunan lehdet ja jasmiini, luoden hienostuneen ja aurinkoisen tunnelman. Pohjatuoksussa viikunapuun ja setripuun vivahteet antavat tuoksulle lämpimän ja kestävän lopun, joka jättää iholle miellyttävän ja luonnollisen jäljen.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    177999664
    Väri
    NOCOL
    Koko
    100 ML
    Ainesosaluettelo
    ALCOHOL DENAT. • PARFUM (FRAGRANCE) • AQUA (WATER) • TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES • LIMONENE • ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE • CITRUS AURANTIUM PEEL OIL • CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL • CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOT) PEEL OIL • HEXAMETHYLI
    Valmistusmaa
    Italia
    Valmistajan tuotenumero
    ADP083607
    Valmistaja
    Acqua di Parma S.r.l
    Valmistajan osoite
    Via Morimondo 26 - 20143 Milano, Italy
    Digitaalinen osoite
    customercare@acquadiparma.it
    Avainsanat
    hajuvesi, tuoksu, kosmetiikka, Acqua Di Parma
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet