Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Amanda Christensenin taskuliina on valmistettu ylellisestä silkistä, joka antaa sille kauniin kiillon ja pehmeän tunnun. Se on monikäyttöinen asuste, joka viimeistelee asukokonaisuuden huolitellusti. Silkin luonnollinen laskeutuvuus ja hienostunut ulkonäkö tekevät siitä täydellisen lisän juhla- tai bisnespukeutumiseen.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    175142635
    Materiaali
    100 % silkki
    Valmistusmaa
    Kiina
    Väri
    902 GREY MELANGE
    Valmistajan tuotenumero
    620328
    Avainsanat
    taskuliina, pukuasuste, silkkiliina, miesten asuste, juhla-asuste, Amanda Christensen
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Muoti
Viisi asustevinkkiä juhlaan
Tunnetko miehen juhlapukeutumisen tyylisäännöt? Etenkin virallisissa tilaisuuksissa solmio, kengät ja muut asusteet paljastavat, onko pukeutujalla etiketti hallussa. Vinkkiemme avulla vältät juhlapukeutumisen kompastuskivet ja löydät juhla-asuusi oikeat asusteet – sukista lähtien.
Näytä lisää
Lue vinkit
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue vinkit

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika