Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Tämä pitsikoristeinen sukkanauhavyö tuo ripauksen erityistä ylellisyyttä alusasukokonaisuuteesi. Sen hienovarainen kuviointi ja säädettävät hihnat takaavat täydellisen istuvuuden sukkien kanssa. Valmistettu laadukkaasta polyesteristä, se tuntuu miellyttävältä ihoa vasten ja on kestävä käytössä.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Materiaali
    100 % polyesteri
    Hoito-ohjeet
    Käsinpesu.
    Valmistusmaa
    Tunisia
    Väri
    BLACK
    Valmistajan tuotenumero
    5I50
    Avainsanat
    Aubade, sukkanauha, sukkanauhavyö, pitsi, naisten alusvaatteet, naisten alusasut, sukkanauhat
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Muoti
Aubade – oodi naiseudelle
Ranskalainen Aubade tunnetaan korkealaatuisista ja näyttävistä alusasuistaan, joissa käytetään hienoimpia ranskalaisia pitsejä ja sveitsiläistä kirjontaa.
Näytä lisää
Lue lisää Aubadesta
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue lisää Aubadesta

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika