Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Ajaton ja monikäyttöinen neulepusero, joka on valmistettu laadukkaasta merinovillasta. Pehmeä ja lämmin materiaali tuntuu miellyttävältä ihoa vasten. Klassinen malli sopii moneen eri tyyliin ja tilaisuuteen, ja se on helppo yhdistää muihin vaatteisiin. Neulepusero on suunniteltu kestämään aikaa ja käyttöä.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Materiaali
    100 % villa
    Hoito-ohjeet
    Käsinpesu, silitys matalalla lämpötilalla, kuivapesu sallittu, ei rumpukuivausta, ei valkaisua
    Valmistusmaa
    Kambodža
    Väri
    001 BLACK
    Valmistajan tuotenumero
    50544987
    Avainsanat
    BOSS, neule, neulepusero, villapaita, merinovilla, naisten neule
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Muoti
Viisi vinkkiä neuleiden huoltoon
Neulevaatteet ja -asusteet pysyvät kauniina, kun niitä tuulettaa ahkerasti ja harjaa sekä höyryttää silloin tällöin. Ota käyttöön helpot vaatehuoltovinkit, niin lempineuleesi palvelee pitkään ja näyttää siistiltä ahkerasta käytöstä huolimatta.
Näytä lisää
Lue vinkit
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue vinkit

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika