Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
Bvlgari
  • Tämä ylellinen Bvlgari Baciami -vartalovoide tarjoaa ihollesi pitkäkestoista kosteutusta ja vastustamattoman tuoksun. Kevyt koostumus levittyy vaivattomasti ja imeytyy nopeasti jättäen ihon raikkaaksi ja silkkisen pehmeäksi. Sen lumoava tuoksu yhdistää gardenian ja vaniljan sävyt, luoden aistikkaan ja koukuttavan elämyksen. Bvlgari Allegra Art of Living -kokoelman osana tämä vartalovoide on mestariparfymööri Jacques Cavallierin taitavasti luoma, täydentäen täydellisesti hajuvesikokemusta. Kauniisti muotoillussa, uurretussa pullossa oleva voide on upea lisä jokaisen kylpyhuoneen sisustukseen.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    175301773
    Väri
    NOCOL
    Koko
    250 ML
    Ainesosaluettelo
    Aqua (water), isocetyl stearate, caprylic/capric triglyceride, butyrospermum parkii (shea) butter, dimethicone, propylene glycol, steareth-21, glyceryl stearate, peg-90 stearate, cetyl alcohol, parfum (fragrance), myristyl myristate, phenoxyethanol, sodium benzoate, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, carbomer, linalool, xanthan gum, phytic acid, sodium hydroxide, pelargonium graveolens flower oil, citronellol, geraniol, citric acid
    Valmistusmaa
    Italia
    Valmistajan tuotenumero
    42762
    Valmistaja
    Bulgari S.p.a.
    Valmistajan osoite
    Via dei Condotti No. 11, Rome, Italy
    Digitaalinen osoite
    https://www.bulgari.com/en-fi/contactus
    Avainsanat
    Bvlgari, vartalovoide, kosteutus, tuoksuva vartalovoide
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet