Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • CHANEL parfymöörin Olivier Polgen kukkainen, aurinkoinen ja nautinnollinen tuoksutulkinta.
    GABRIELLE CHANEL Essence -hajuveden innoittajana on ollut Gabrielle Chanel itse. Se kuuluu vakuuttavalle ja omia tarpeitaan kuuntelevalle naiselle. Tämän tuoksun nainen on säteilevän aurinkoinen ja oma persoonallinen itsensä.

    Näppärä Twist And Spray -pakkaus on helppo sujauttaa laukkuun ja sillä on kätevä virkistää tuoksua päivän mittaan.
    ​​​​​​​Saatavilla on myös 3 täyttöpakkauksen setti.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    158742548
    Valmistusmaa
    Ranska
    Väri
    NOCOL
    Koko
    3 x 20 ml
    Ainesosaluettelo
    ALCOHOL | PARFUM (FRAGRANCE) | AQUA (WATER) | CITRONELLOL | HEXYL CINNAMAL | BENZYL SALICYLATE | LIMONENE | ALPHAISOMETHYL IONONE | GERANIOL | LINALOOL | HYDROXYCITRONELLAL | CITRAL | BENZYL BENZOATE | EUGENOL | FARNESOL | BENZYL ALCOHOL | AMYL CINNAMAL | BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE | CI 15985 (YELLOW 6) | CI 19140 (YELLOW 5) | CI 60730 (EXT. VIOLET 2) | IL521
    Valmistajan tuotenumero
    23034267
    Avainsanat
    CHANEL, GABRIELLE CHANEL, tuoksu, havuvesi,
Nouto tavaratalosta
1–7 arkipäivää
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
1–7 arkipäivää
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
1–7 arkipäivää
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
2–4 tuntia
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet