Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • LES PINCEAUX DE CHANEL -siveltimet antavat kaikille mahdollisuuden käyttää meikkitaiteilijan tekniikoita.
    Foundation Brush Fluid and Powder on kapeneva meikkisivellin, joka mukautuu kasvojen muotoihin ja takaa pehmeän ja tasaisen levityksen meikkivoiteille, voidemaisille meikeille sekä puutereille.
    Käyttäessäsi nestemäistä meikkivoidetta, purista tippa kätesi kämmenselälle ja ota sitten pieni määrä meikkivoidetta siveltimen kärjellä. Levitä meikkivoidetta iholle lyhyin pyörivin liikkein ja kerroksittain, kunnes saavutat haluamasi vaikutuksen.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    155392463
    Meikkityyppi
    Meikkaustarvikkeet
    Valmistusmaa
    Japani
    Väri
    N101
    Koko
    One size
    Avainsanat
    CHANEL, LES PINCEAUX DE CHANEL, meikkisivellin, meikkivoidesivellin, puuterisivellin, sivellin, meikkitarvike
Nouto tavaratalosta
1–7 arkipäivää
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
1–7 arkipäivää
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
1–7 arkipäivää
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
2–4 tuntia
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet

Kauneuden palvelut

Tule meikattavaksi tai löydä täydelliset tuotteet ammattilaisen avulla.

  • Arki-, juhla- ja häämeikki
  • Kosmetiikkaneuvojan vinkit tuotevalintoihin & meikkausneuvonta
  • Kosmetiikkamerkkien palvelut
Tutustu ja varaa aika