Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Clarins Men After Shave Soothing Gel on kosteuttava ja ravitseva geelimäinen voide, joka jättää ihon pehmeäksi ja mattapintaiseksi parranajon jälkeen. Tuotteen koostumus on öljytön ja tahmaamaton, ja se jättää ihon miellyttävän tuntuiseksi. Geelin on kliinisesti todistettu kosteuttavan ihoa kahdeksan tunnin ajan. Tuotteen sisältämä pantenoli rauhoittaa ärtynyttä ihoa. Kevyt maskuliininen tuoksu, jossa sypressia ja myskin vivahteita.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    160603899
    Pakkauskoko
    75 ml
    Ihotyyppi
    Kaikki ihotyypit
    Väri
    NOCOL
    Koko
    75 ml
    Ainesosaluettelo
    AQUA/WATER/EAU. PROPANEDIOL. PENTYLENE GLYCOL. GLYCERIN. BETAINE. 1,2-HEXANEDIOL. C15-19 ALKANE. TAPIOCA STARCH. SODIUM CARBOMER. PANTHENOL. PARFUM/FRAGRANCE. SILICA SILYLATE. PPG-26-BUTETH-26. AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER. ETHYLHEXYLGLYCERIN. PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. ALCOHOL. XANTHAN GUM. PISTACIA LENTISCUS (MASTIC) GUM. BUTYLENE GLYCOL. GYMNEMA SYLVESTRE LEAF EXTRACT. ZINC GLUCONATE. MARRUBIUM VULGARE EXTRACT. RIBES NIGRUM (BLACK CURRANT) BUD EXTRACT. SILICA. HIEROCHLOE ODORATA EXTRACT. PHENETHYL ALCOHOL. FURCELLARIA LUMBRICALIS EXTRACT. LAPSANA COMMUNIS FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT. MARIS SAL/SEA SALT/SEL MARIN. [V4160A]
    Valmistusmaa
    Ranska
    Valmistajan tuotenumero
    80092562
    Valmistaja
    Groupe Clarins
    Valmistajan osoite
    5–7–9 rue du Commandant Pilot, 92200 Neuilly-sur-Seine, France
    Digitaalinen osoite
    https://www.clarins.fi/Asiakaspalvelu-OtaYhteytta/
    Avainsanat
    geelimäinen voide, after shave voide, clarins after shave
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Kosmetiikka
Helpot ihonhoitovinkit ja luottotuotteet miehille
Kaipaavatko ihonhoitorutiinisi pientä päivitystä? Anna iholle ja hiuksille niiden ansaitsema huomio muutamalla helpolla vaiheella ja viidellä tehokkaalla tuotteella!
Näytä lisää
Lue vinkit
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue vinkit