Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Whipped Cherry EdP on houkutteleva, vastustamaton ja naisellinen tuoksu, joka viettelee aisteja villikirsikan, ananaksen ja kookosveden herkullisella cocktaililla. Pehmeä ja herkkä sydän sisältää mimosan, mantelinkukan ja osmanthuksen kukkaisia nuotteja ja kutsuu luokseen viettelevän romanttisella luonteellaan. Tuoksun viimeistelee vaniljakerman, myskin ja santelipuun pitkäkestoinen yhdistelmä, jonka täydentää tietysti mehukas kirsikka.Tuoksunuotit:

    • Alkutuoksu: Villikirsikka, ananas, kookosvesi, appelsiininkuori
    • Sydäntuoksu: Mantelikukka, mimosa, praliinit, osmanthus
    • Pohjatuoksu: Vaniljakreemi, seetripuu, myski, santelipuu

    Suihkauta pulssipisteille, kuten kaulalle, korvien taakse ja rintakehälle, jotta tuoksu pääsee kehittymään luonnollisesti päivän mittaan. Saat yksilöllisen vivahteen kerrostamalla muiden CLEAN-tuoksujen kanssa. Esimerkiksi Rain-tuoksulla saat raikkaan, ilmavan tunnelman ja Skin-tuoksulla lämpimämpää, aurinkoista makeutta.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    171390863
    Valmistusmaa
    Yhdysvallat
    Väri
    NOCOL
    Koko
    30 ml
    Ainesosaluettelo
    Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Aqua/Water/Eau, TetramethylAcetyloctahydronaphthalenes, Vanillin, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Pinene,Citronellol
    Valmistajan tuotenumero
    98205
    Avainsanat
    Clean, tuoksu, hajuvesi, EdP
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet