• Kevyt hoitoneste, joka sisältää Cica Complex -uutetta (rohtosammakonputki), joka antaa välittömästi rauhoittavaa kosteutusta ja hillitsee punoitusta. Koostumus ei tunnu tahmealta tai rasvaiselta. Se imeytyy ihoon tasapainottaen kosteustasoa, rauhoittaen, antaen hehkua ja edistäen ihon terveyttä. Sopii herkälle iholle.
    Käyttö:Levitä tasainen kerros puhdistetulle iholle aamuin illoin.Jatka käyttämällä Cicapair Cream- tai Cicapair Gel Cream -voidetta.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    168203268
    Väri
    NOCOL
    Koko
    150 ML
    Valmistusmaa
    Korean tasavalta
    Valmistajan tuotenumero
    H7N8010000
    Valmistaja
    Estee Lauder Finland Oy
    Valmistajan osoite
    Hämeentie 15, 00500, Helsinki, Finland
    Digitaalinen osoite
    csfinland@fi.estee.com
    Avainsanat
    Dr.Jart+, hoitoneste, ihonhoito, K-Beauty, korea, korean, korealainen, korealaista
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet