Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Vie syyslookisi uudelle tasolle essie rajoitetun ajan saatavilla olevan kynsilakkakokoelman värikkäillä, kermaisilla ja tummilla metallisävyillä.

    • Virheetön peittävyys
    • Laaja värivalikoima monia eri sävyjä ja viimeistelyjä
    • Sivellin soveltuu käytettäväksi kaikenkokoisille kynsillä eikä jätä raitoja
    • Vegaaninen koostumus - ei sisällä eläinperäisiä ainesosia.

    Käyttö:Näin saat parhaan lopputuloksen:
    • Vaihe 1: Levitä kerros essie -aluslakkaa puhtaille kynsille. Kokeile vahvistavaa ”strong start”-aluslakkaa tai manikyyrin kestoa pidentävää ”here to stay” -aluslakkaa.
    • Vaihe 2: Levitä kaksi kerrosta essie -värilakkaa.
    • Vaihe 3: Levitä kerros essie -päällyslakkaa suojaamaan väriä ja antamaan kiiltoa.
    Kokeile ”stay longer” -päällyslakkaa antamaan salonkilaatuista kestoa jopa 7 päivää*, ”gel setter” -päällyslakkaa antamaan geelimäisen värin ja kiillon tai ”speed setter” -päällyslakkaa nopeuttamaan kuivumista.
    • Askel 4: Viimeistele levittämällä tippa ”apricot nail & cuticle oil” -kynsinauhaöljyä kullekin kynnelle hoitamaan kynsinauhoja.
    Saat parhaan lopputuloksen käyttämällä öljyä päivittäin.
    *Itsearviointi, 115 henkilöä

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Valmistusmaa
    Espanja
    label.product.custom.productSafetyClaim
    Tämän tuotteen käyttöön ei tarvita erityisiä varotoimia normaaleissa tai kohtuudella ennakoitavissa olevissa käyttöolosuhteissa.
    Valmistajan tuotenumero
    30188853
    Avainsanat
    Essie, kynsilakka, kynnet, fall 2024 collection limited edition
Nouto tavaratalosta
1–7 arkipäivää
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
1–7 arkipäivää
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
1–7 arkipäivää
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
2–4 tuntia
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet