Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Frudia My Orchard Peach Real Soothing Gel Mist sisältää 99 % fermentoitua persikkauutetta, joka rauhoittaa ja kosteuttaa ihoa. Hoitosuihkeen fermentoitu persikkavesi kosteuttaa ja pehmittää kasvojen ihoa. Etenkin herkkäihoisille sekä herkästi hilseilevälle iholle sopiva suihke tuo välitöntä kosteutusta kasvoille. Suihkuta kasvosuihketta ennen meikkiä kasvoveden sijaan tai aina kun kasvot tuntuvat kaipaavan lisäkosteutta. Käytä kasvosuihketta päivän aikana, kun kuiva sisäilma ärsyttää ihoa. Suihkauta muutama painallus kasvoille esimerkiksi työpäivän aikana, kun kaipaat väsyneelle iholle raikastusta ja rauhoitusta. Kasvosuihke raikastaa meikkipohjaa ja ylläpitää hehkuvaa ihoa. Sopii kaikille ihotyypeille päivittäiseen käyttöön. Hienostunut persikkainen tuoksu. Käyttö: Sulje silmät ja suihkauta kasvoille noin 20 cm etäisyydeltä. Lisää kasvoveden sijaan tai lisää kasvoille aina kun iho kaipaa kosteutusta. Sopii myös meikin päälle.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    175036996
    Ominaisuus
    K-Beauty
    Valmistusmaa
    Korean tasavalta
    Väri
    NOCOL
    Koko
    125 ML
    Ainesosaluettelo
    Water, Glycerin, Dipropylene Glycol, Betaine, Polyglyceryl-10 Laurate, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract, Panthenol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Disodium EDTA, Centella Asiatica Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Origanum Vulgare Leaf Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Pentylene Glycol, Portulaca Oleracea Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Honey Extract, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Fragrance (Limonene, Linalool)
    Valmistajan tuotenumero
    FRD0024
    Avainsanat
    kasvosuihke, ihonhoito, kosteutus, persikka, Frudia, K-Beauty, korea, korean, korealainen, korealaista
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet