Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Nämä korvakorut ovat yhdistelmä luonnon kauneutta ja modernia muotoilua. Korvakorut on valmistettu sterling-hopeasta ja niiden pinta on kullattu, mikä antaa niille ylellisen ilmeen. Korvakorujen muotoilu on ajaton ne sopivat täydellisesti niin arkeen kuin juhlaan.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    172623755
    Materiaali
    Kulta, sterling-hopea
    Väri
    MULTI COLOR
    Koko
    One size
    Valmistajan tuotenumero
    PR04573
    Avainsanat
    korut, kullatut korvakorut, Gauhar Helsinki, asusteet, lahja, helmikorvakorut
Nouto tavaratalosta
1–7 arkipäivää
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
1–7 arkipäivää
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
1–7 arkipäivää
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
2–4 tuntia
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Muoti
Uusi koruvalikoima tuo säihkettä tyyliin
Stockmannin koruvalikoimasta löytyy säihkettä jokaiseen tyyliin ja tilaisuuteen sekä ihania lahjaideoita. Tarjolla on niin kansainvälisiä koru- ja muotifanien suosikkeja kuin uutta kiinnostavaa korumuotoilua Suomesta ja Skandinaviasta.
Näytä lisää
Lue lisää
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue lisää

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika