Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • I`m From Honey Mask on syväkosteuttava ja ravitseva kasvonaamio, joka on valmistettu luonnollisesta hunajasta. Hunajalla on tehokas kosteuttava vaikutus ja se ravitsee ihoa tehokkaasti. Naamiossa on myös ravitsevia kasviöljyjä, kuten macadamia- ja hasselpähkinäöljyä, jotka auttavat ylläpitämään ihon kosteustasapainoa. Jojobaöljy ja sheavoi tarjoavat lisäkosteutta ja suojaavat ihon suojakerrosta, kun taas propolisuute ja etanaseerumi auttavat antamaan iholle pehmeän ja sileän tunteen. Naamion käyttö voi myös edistää hellävaraista kuorintaa, auttaen poistamaan kuolleita ihosoluja ja antaen kirkkaamman, tasapainoisemman ihon sävyn ja tekstuurin. Sopii erityisesti kuivalle, samealle ja epätasapainoiselle iholle. Levitä naamio kasvoille ja anna vaikuttaa, jonka jälkeen huuhtele pois. Käyttö auttaa ihoa tuntumaan pehmeämmältä, kosteutetulta ja heleämmältä.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    175220616
    Ominaisuus
    K-Beauty
    Ihotyyppi
    Kuiva iho, Antiage
    Turvallisuustiedot
    Vain ulkoiseen käyttöön. Älä niele. Vältä kosketusta silmiin. Vältä käyttöä ärtyneellä, vaurioituneella tai auringonpolttamalla iholla. Jos ihottumaa ilmenee, lopeta käyttö ja ota yhteys lääkäriin. Säilytettävä lasten ulottumattomissa.
    Väri
    NOCOL
    Koko
    120 G
    Ainesosaluettelo
    HONEY, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, CERA MICROCRISTALLINA, PENTYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 20, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, CERA ALBA, AQUA, TOCOPHERYL ACETATE, CORYLUS AVELLANA SEED OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, ARGANIA SPINOSA KERNEL EXTRACT, OLUS OIL, GLYCERIN, BAMBUSA VULGARIS EXTRACT, CITRUS PARADISI FRUIT EXTRACT, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF EXTRACT, EUGENIA CARYOPHYLLUS FLOWER EXTRACT, PUNICA GRANATUM FRUIT EXTRACT, SOPHORA ANGUSTIFOLIA ROOT EXTRACT, BUTYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, ALOE BARBADENSIS LEAF WATER, BAMBUSA VULGARIS WATER, NELUMBO NUCIFERA FLOWER WATER, 1,2-HEXANEDIOL, PROPOLIS EXTRACT, SNAIL SECRETION FILTRATE, TOCOPHEROL, ARGININE, BETA-GLUCAN, BEE VENOM
    Valmistajan tuotenumero
    201
    Avainsanat
    kasvonaamio, ihonhoito, kosteuttava, I`m From, K-Beauty, korea, korean, korealainen, korealaista
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet