Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Kilian Paris Good Girl Gone Bad EdP on lumoava tuoksu, joka on saanut inspiraationsa kukkien pyörremyrskystä hyvän ja pahan puutarhassa. Tämä ylellinen hajuvesi avautuu viattomilla mutta samalla viettelevillä sävyillä, joissa appelsiininkukka, metsäruusu ja aprikoosin vivahteinen osmantusuute luovat kiehtovan ensivaikutelman. Tuoksun sydämessä puhkeaa kukkainen räjähdys tuberoosan, jasmiinin ja narsissin muodostaen viettelevän ja runsaan finaalin. Alberto Morillaksen luoma tuoksu kuuluu The Narcotics -tuoksuperheeseen, ja se tarjoaa ainutlaatuisen ja pitkäkestoisen tuoksuelämyksen. Hajuvesi on pakattu eleganttiin lasipulloon, jota koristaa hienostunut kuviointi ja ylellinen kultainen korkki sekä merkki. Sen selkeä lasi ja vaalea, kullansävyinen neste heijastavat tuoksun valoisaa ja houkuttelevaa luonnetta. Täydellinen valinta niille, jotka etsivät monitahoista ja unohtumatonta tuoksua.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    178317887
    Tuoksutyyppi
    Eau de Parfum
    Väri
    NOCOL
    Koko
    30 ML
    Ainesosaluettelo
    ALCOHOL DENAT, FRAGRANCE (PARFUM), AQUA - WATER - EAU, CITRONELLOL, LINALOOL, GERANIOL, FARNESOL, BENZYL BENZOATE, LIMONENE, EUGENOL, BENZYL ALCOHOL, BENZYL SALICYLATE, ISOEUGENOL, CITRAL, HYDROXYCITRONELLAL, BHT, BENZOIC ACID.
    Valmistusmaa
    Ranska
    Valmistajan tuotenumero
    N0SH010000
    Valmistaja
    Estee Lauder Finland Oy
    Valmistajan osoite
    Hämeentie 15, 00500, Helsinki, Finland
    Digitaalinen osoite
    csfinland@fi.estee.com
    Avainsanat
    hajuvesi, tuoksu, parfyymi, kukkaistuoksu, Kilian Paris, kosmetiikka
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet