Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Sukaattisitruunan eteeristä öljyä sisältävä suihkugeeli puhdistaa ihon ja hiukset jättäen jälkeensä raikkaan ja kirpeän tuoksun, jonka pohjatuoksu on aistikas ja metsäinen. Tämä tuoksu sopii täydellisesti aktiivisen miehen elämään, joka elää nopeatempoista elämää.

    • Kaada pieni määrä suihkugeeliä kämmenelle ja vaahdota se molemmilla käsillä. Puhdista vartalon iho ja hiukset, sitten huuhtele.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    148259667
    Ihotyyppi
    Kaikki ihotyypit
    Valmistusmaa
    Ranska
    Väri
    NOCOL
    Koko
    250 ml
    Ainesosaluettelo
    AQUA/WATER, SODIUM LAURETH SULFATE, COCO-GLUCOSIDE, COCO-BETAINE, GLYCERIN, PARFUM/FRAGRANCE, CITRUS MEDICA VULGARIS PEEL OIL, CITRIC ACID, POLYQUATERNIUM-10, SODIUM GLUCONATE, SODIUM BENZOATE, CITRAL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, LINALOOL, CI 19140/YELLOW 5, CI 42090/BLUE 1, CI 17200/RED 33
    Valmistajan tuotenumero
    20GD250CDR25
    Avainsanat
    L'Occitane en Provence, suihkugeeli, ihonhoito, suihkusaippua, shampoo
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Kosmetiikka
Helpot ihonhoitovinkit ja luottotuotteet miehille
Kaipaavatko ihonhoitorutiinisi pientä päivitystä? Anna iholle ja hiuksille niiden ansaitsema huomio muutamalla helpolla vaiheella ja viidellä tehokkaalla tuotteella!
Näytä lisää
Lue vinkit
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue vinkit