• Longwear Eye Pencil -silmänrajauskynä liukuu pehmeästi luomella ja antaa pitkäkestoisen, intensiivisen ja tarkan rajauksen, joka on helppo poistaa päivän päätteeksi. Teroitettava kynä antaa mahdollisuuden luoda erilaisia lopputuloksia tarkasta rajauksesta pehmeämpään, häivytettyyn rajaukseen. Vegaaninen koostumus.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Ominaisuus
    Vegaaninen
    Ainesosaluettelo
    STEARYL DIMETHICONE, C30-45 ALKYL METHICONE, C30-45 OLEFIN, MICA, SILICA, OCTADECENE, SYNTHETIC WAX, SYNTHETIC BEESWAX, POLYBUTENE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE [+/- (CI 77491, CI 77492, CI 77499) IRON OXIDES, (CI 77510) FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE, (CI 77891) TITANIUM DIOXIDE]. AINESOSALISTA SAATTAA OLLA MUUTTUNUT JA VOI VAIHDELLA ERI SÄVYJEN VÄLILLÄ. TARKISTA AINA AINESOSALISTA OSTAMASTASI PAKKAUKSESTA.
    Valmistusmaa
    Tšekki
    Valmistajan tuotenumero
    81681
    Valmistaja
    Lumene Oy
    Valmistajan osoite
    Lasikuja 2, 02780, Espoo, Finland
    Digitaalinen osoite
    kuluttajapalvelu@lumene.com
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet