Lue lisää MyStockmann-jäsenyydestä täältä
Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Korosta ruusun kirkkaita, mausteisia puolia, terävöitetään sahramilla ja jamaikalaisella pippuriöljyllä. Sen tummia, puumaisia kiinteitä aromeja puolestaan korostetaan indonesialaisella patsauliöljyllä ja andalusialaisella rockrose absolute -öljyllä.Hiuksiin suihkutettuna tuoksu vapautuu hienovaraisesti pitkin päivää hiusten luonnollisen liikkeen mukana.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    170272931
    Väri
    NOCOL
    Koko
    75 ML
    Ainesosaluettelo
    ALCOHOL, WATER (AQUA), FRAGRANCE (PARFUM), XYLITYLGLUCOSIDE, ANHYDROXYLITOL, POLYGLYCERYL-3, PCA, XYLITOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, COUMARIN, EUGENOL, LINALOOL, POLYGLYCERYL-3, PCA, XYLITOL, PPG-26-BUTETH-26, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, COUMARIN, GERANIOL, CITRONELLOL, EUGENOL, LIMONENE
    Valmistusmaa
    Ranska
    Valmistajan tuotenumero
    38411014001
    Valmistaja
    Saether Oy
    Valmistajan osoite
    Porkkalankatu 20C, 00180, Helsinki, Finland
    Digitaalinen osoite
    info@saether.fi
    Avainsanat
    Matiere Premiere, hiustuoksu, hair perfume
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet