• Mingnelinin Black Beauty -mekossa on hienovarainen kimallepinta, joka tuo asuun juuri sopivasti säihkettä. Leveä, laskeutuva helma ja istuva vyötärö luovat kauniin siluetin, ja lyhyet hihat lisäävät mekkoon kepeyttä ja mukavuutta.
    Yhdistä mekko juhlavien sukkahousujen ja näyttävien kenkien kanssa, ja viimeistele asu pienellä käsilaukulla. Täydellinen valinta syntymäpäiväjuhliin, perhejuhliin tai muihin tärkeisiin tilaisuuksiin.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Materiaali
    95 % polyesteri, 3 % metallikuitu, 2 % elastaani
    Väri
    101 BLACK
    Valmistusmaa
    Viro
    Valmistajan tuotenumero
    4175
    Valmistaja
    Mingnelin Oy
    Valmistajan osoite
    Puuhkalakintie 17 A, 02780 Espoo, Finland
    Digitaalinen osoite
    asiakaspalvelu@mingnelin.fi
    Avainsanat
    Mingnelin, mekko, kimallemekko
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika