Lue lisää MyStockmann-jäsenyydestä täältä
Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Koe Molton Brownin Delicious Rhubarb & Rose -hajuvesi, joka hurmaa aistisi raikkaalla ja monitahoisella tuoksullaan. Tämä hienostunut tuoksu yhdistää herkullisen raparperin mehukkaan makeuden ja ruusun elegantin kukkaisen vivahteen, luoden ainutlaatuisen ja ilahduttavan kokonaisuuden. Tuoksun tumma, lasinen pullo on elegantisti muotoiltu, ja sitä koristaa erottuva, ylellisen marmorikuvioinen pallomainen korkki. Tuoksun avulla voit luoda ympärillesi hienostuneen ja mieleenpainuvan auraan.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    178785747
    Väri
    NOCOL
    Koko
    30 ML
    Ainesosaluettelo
    Alcohol Denat., Fragrance/Parfum, Water/Aqua/Eau, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool.
    Valmistusmaa
    Yhdistynyt kuningaskunta
    Valmistajan tuotenumero
    77529
    Valmistaja
    Scandinavian Cosmetics AB
    Valmistajan osoite
    Scandinavian Cosmetics, Hyllie Stationstorg 31, 215 32 Malmö, Sweden
    Digitaalinen osoite
    info@scandinaviancosmetics.se
    Avainsanat
    hajuvesi, tuoksu, kosmetiikka, parfyymi, Molton Brown
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet