Lue lisää MyStockmann-jäsenyydestä täältä
Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Unelmankevyt jauhepuuteri meikinkiinnitykseen kaikille ihotyypeille. Talkiton koostumus sopii herkimmällekin iholle. Toimii myös meikin alla kiinnittävänä tuotteena. Universaali, hyvin kevyt sävy sopii kaikille ihonsävyille.

    Sisältää ihoa silottavan BestFILTERNeeded TM -yhdisteen, joka myös poistaa iholta väsymyksen merkkejä, tasoittaa ja kirkastaa. Lopputuloksena luonnollisen näköinen iho.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    1592098
    Väri
    9
    Koko
    11g
    Avainsanat
    irtopuuteri, setting powder, kiinnityspuuteri, jauhepuuteri, talkiton talc free, talc-free, herkälle iholle, sensitive skin
Toimitus postiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
Näet lopullisen toimituskulun tilauksesi Toimitustapa-kohdassa.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet