• NIVEA Shea Butter & Botanical Oil -suihkusaippua tekee ihosta ihanan sileän ja pehmeän tuntuisen. C- ja E-vitamiinia sekä arvokkaita öljyjä sisältävä suihkusaippua hemmottelee ihoa ja suojaa sitä kuivumiselta. Kasviperäistä öljyä sisältävä koostumus tekee ihosta terveen näköisen ja tuntuisen. Ihana, aistejasi hemmotteleva herkullinen sheavoin tuoksu. Koostumus ei sisällä mikromuoveja, sen pH-arvo on iholle neutraali. Suihkusaippua ei sisällä mikromuoveja ja sen koostumus on 99% biohajoava ja pakkaus valmistettu 96% kierrätysmuovista.
    *Ei sisällä korkkia ja etikettiä

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    170258218
    Väri
    NOCOL
    Koko
    250 ML
    Ainesosaluettelo
    Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Butyrospermum Parkii Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Glycerin, Glycol Distearate, Citric Acid, Sodium Chloride, Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Parfum.
    Valmistusmaa
    Saksa
    Valmistajan tuotenumero
    80997
    Valmistaja
    Beiersdorf Oy
    Valmistajan osoite
    PL 91, 20101 Turku, Finland
    Digitaalinen osoite
    kuluttajapalvelu@beiersdorf.com
    Avainsanat
    suihkusaippua, vartalonhoito, NIVEA, ihonhoito, luonnollinen
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet