Velvety Hydro-Biotic Scrub- kuorintavoide herkälle iholle 60 ml
- Helsinki
- Jumbo
- Tampere
- Turku
- Tapiola
-
Tämä hellävarainen kuorintavoide on suunniteltu erityisesti kaikille ihotyypeille, myös herkälle ja kuivalle iholle. Sen samettinen ja miellyttävä koostumus tekee siitä täydellisen valinnan niin kasvoille kuin huulillekin. Kuorinta sisältää viittä erikokoista kuorivaa raetta, jotka yhdessä poistavat kuolleen ihosolukon ja epäpuhtaudet, jättäen ihon raikkaaksi, puhtoiseksi ja sileäksi. Jojoba-mikrorakeet toimivat kuin ilmatyynyt sormien ja ihon välissä, mikä tekee kuorimisesta erityisen hellävaraista ja miellyttävää, ilman ihoärsytystä. Tämä kuorintavoide ei pelkästään puhdista, vaan sillä on myös hoitavia ja rauhoittavia ominaisuuksia. Sen koostumus on rikastettu pre- ja probiooteilla, jotka tasapainottavat ihon bakteerikantaa ja auttavat ylläpitämään ihon luonnollista mikrobiomia. Rauhoittava aloe vera lievittää ihoärsytystä ja punoitusta, tehden tuotteesta ihanteellisen herkälle iholle. Lisäksi kosteuttavat ja ravitsevat omega-6- ja omega-9-rasvahapot auttavat säilyttämään ihon pehmeyden ja joustavuuden, jättäen sen samettisen pehmeäksi ja silkinmyllyksi. Tämä kuorinta ei vain puhdista ja tasoita ihoa, vaan se myös vahvistaa ihon suojakerrosta ja edistää sen hyvinvointia. Se sopii erinomaisesti kaikille ihotyypeille ja on erityisesti suunniteltu herkän, kuivan ja hauraan ihon tarpeisiin. Sen hellävarainen mutta tehokas koostumus tekee siitä täydellisen valinnan päivittäiseen tai viikoittaiseen ihonhoitorutiiniin. Tuote on osa Novexpertin Magnesium-sarjaa, joka on kehitetty erityisesti rauhoittamaan ja hoitamaan herkkää ja reagoivaa ihoa.
Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmänTuotenumero154424790 OminaisuusSertifioitu luonnonkosmetiikka IhotyyppiKaikki ihotyypit ValmistusmaaViro VäriNOCOL Koko60 ML AinesosaluetteloButylene Glycol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Glycerin, Jojoba Esters, Palmitic Acid, Stearic Acid, Bambusa Arundinacea Stem Extract, Glyceryl Stearate, Lactobacillus Ferment, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Parfum (Fragrance), Coco-Caprylate/Caprate, Magnesium PCA, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Sodium PCA, Trihydroxystearin, Xanthan Gum, Citric Acid, Glyceryl Caprylate, Arginine, Sclerotium Gum, Phytic Acid, Tocopherol. Valmistajan tuotenumero902617 Avainsanatkuorinta, scrub, hellävarainen kuorinta
|
Nouto tavaratalosta
|
0,00 € |
|---|---|
|
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
|
0,00 € – 4,90 € |
|
Kotiinkuljetus
|
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen |
|
Pikatoimitus Wolt
|
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen. |
Tarkista tuotteen myymäläsaatavuus. Voit varata tuotteen myymälästä noudettavaksi, jos näet myymäläsaatavuuden vieressä aktiivisen Varaa tavarataloon -painikkeen. Saatavuus voi muuttua nopeastikin, joten se pitää aina varmistaa paikan päällä. Saat noutoilmoituksen varauksessasi olevaan puhelinnumeroon neljän tunnin sisällä, tai illalla tehtyjen varausten osalta viimeistään seuraavan aamupäivän aikana. HUOM! Emme varaa alennusmyyntituotteita.
| Helsinki | Helsinki Saatavilla |
Varaa tavarataloon | |
| Jumbo | Jumbo Vain 1-3 tuotetta saatavilla |
Varaa tavarataloon | |
| Tampere | Tampere Vain 1-3 tuotetta saatavilla |
Varaa tavarataloon | |
| Turku | Turku Vain 1-3 tuotetta saatavilla |
Varaa tavarataloon | |
| Tapiola | Tapiola Ei saatavilla |
Varaa tavarataloon
|
Saat varausvahvistuksen 4 tunnin sisällä varauksestasi tavaratalon aukioloaikoina. Illalla tehdyt varaukset vahvistamme viimeistään seuraavana aukiolopäivänä. Varaamasi tuote on noudettavissa tavaratalosta vahvistusta seuraavan päivän sulkemisaikaan asti. Huomaathan, että vain verkkokauppaan kohdennetut edut eivät ole käytössä maksaessasi tilauksen myymälässä.
Varauksesi ei onnistunut. Voit kokeilla varaustietojen muuttamista ja yrittää uudelleen.
Tämä tuote tilataan tavarantoimittajalta. Huomaa toimitusaika. Tuotetta ei voi varata tavarataloon. Voit tehdä tilauksen joko verkkokaupassa tai tavaratalossa.