Lue lisää MyStockmann-jäsenyydestä täältä
Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Tule osaksi tarinaa näillä ONE PIECE replikalaseilla ABYstylelta, joiden innoittajana on Brook! Uskollinen, virallisesti lisensoitu jäljennös ikonisesta asusteesta, täydellinen cosplayhin, esille tai jokapäiväiseen fanityyliin. Yksityiskohtaiset ja keräiltävät – välttämättömät jokaiselle ONE PIECE-fanille. Loistava lahja cosplaajille ja keräilijöille.
    VAROITUS! Tämä tuote ei ole lelu. VAROITUS! Ei sovellu alle 3-vuotiaille lapsille. Sisältää pieniä osia. Tukehtumisvaara. Ikäsuositus alkaen 5-vuotiaasta

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    1592746
    Ikäsuositus
    5+
    Avainsanat
    one piece brook lasit, brook replika lasit, one piece asuste, brook cosplay lasit, anime replika lasit
Toimitus postiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
Näet lopullisen toimituskulun tilauksesi Toimitustapa-kohdassa.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin
  • Värikonsultaatio: Löydä sinulle sopiva väripaletti
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika