Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Makeaa joulutunnelmaa käsivarteesiTämä viehättävä hopea-hela tuo mukanaan joulun ilon ja nostalgiset muistot makeisista. Käsinvalmistettu koristeellinen hela on valmistettu aidosta hopeasta ja italialaisen Muranon mestareiden käsityönä tehdystä lasista.Yksityiskohdat:
    Kirkas punainen ja valkoinen Murano-lasi muistuttaa perinteistä karkkikeppiä
    Sterling-hopea tuo laadukasta kiiltoa
    Emali-yksityiskohdat lisäävät syvyyttä ja loistoa
    Täydellinen lahja joulun aikaan tai itsellesi iloa tuomaan
    Tämä hela sopii kaikille Pandora Moments -rannekoruille ja luo iloisen yhdistelmän muiden helojen kanssa. Käsinviimeistelty korkeiden laatustandardien mukaisesti.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    1573365
Toimitus postiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
Näet lopullisen toimituskulun tilauksesi Toimitustapa-kohdassa.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Muoti
Uusi koruvalikoima tuo säihkettä tyyliin
Stockmannin koruvalikoimasta löytyy säihkettä jokaiseen tyyliin ja tilaisuuteen sekä ihania lahjaideoita. Tarjolla on niin kansainvälisiä koru- ja muotifanien suosikkeja kuin uutta kiinnostavaa korumuotoilua Suomesta ja Skandinaviasta.
Näytä lisää
Lue lisää
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue lisää

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika