Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Palmikkoneulottu malli on valmistettu miellyttävän tuntuisesta villasta, johon on lisätty ylellistä kashmiria. Hihansuut, pääntie ja helma ovat resorineuloksiset. Neuleessa on pyöreä pääntie. Rinnan ikoninen logo viimeistelee kokonaisuuden.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Materiaali
    90 % villaa ja 10 % kashmiria
    Pesuohjeet
    Käsinpesu
    Väri
    010 ANDOVER CREAM
    Valmistajan tuotenumero
    710876762
    Avainsanat
    neule, villaneule, kaapelineule, miesten villaneule
Nouto tavaratalosta
1–7 arkipäivää
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
1–7 arkipäivää
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
1–7 arkipäivää
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
2–4 tuntia
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Muoti
Oxford-paita: Klassikko miehen arkivaatekaappiin
Klassinen oxford-paita on yksi monikäyttöisimmistä miesten paidoista. Hieman paksumpi puuvillakangas ja nappikaulus tuovat paidan ilmeeseen rentoutta, minkä ansiosta se sopii etenkin siistiin arkipukeutumiseen.
Näytä lisää
Lue lisää
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue lisää

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika