Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Nämä mukavat ja rennot housut on valmistettu laadukkaasta luomupuuvillasta, joka tuntuu miellyttävältä ihoa vasten. Slim fit -mitoitus luo modernin ja istuvan siluetin. Vyötäröllä on kiristysnauha takaamassa täydellisen istuvuuden. Hienovarainen seepralogo sivulla tuo persoonallista ilmettä. Nämä housut sopivat erinomaisesti vapaa-aikaan ja rentoihin arkipäiviin.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Materiaali
    100 % puuvilla
    Hoito-ohjeet
    Konepesu 30 asteessa erikseen, silitä nurjalta puolelta, älä valkaise, älä rumpukuivaa, ei kuivapesua, kutistumismahdollisuus 5 %
    Valmistusmaa
    Bulgaria
    Väri
    49 NAVY
    Avainsanat
    Chinot, Housut, Miesten housut, Luomupuuvilla, PS Paul Smith, Joggerit
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Muoti
Chinot ovat housuhyllyn moniottelija
Chinot saattaisivat olla paras valinta, jos joutuisi pärjäämään loppuelämänsä vain yhdellä housuparilla. Stockmannin miesten muodin asiantuntija kertoo, miksi chinot lunastavat paikkansa jokaisen miehen vaatekaapissa.
Näytä lisää
Lue artikkeli
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue artikkeli

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika