Lue lisää MyStockmann-jäsenyydestä täältä
Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Kermainen laventeli, pirskahteleva sitruuna ja puinen vanilja törmäävät yhteen tässä rohkean aromaattisessa tuoksuyhdistelmässä.
    Rabanne Phantom Eau de Toilette on luotu kapinalliselle, joka on syntynyt loistamaan - magneettinen, odottamaton ja kiistatta moderni.
    Vastuullisesti valmistettu ja eettisesti hankituista raaka-aineista koostuva tuoksu määrittelee maskuliinisen intensiivisyyden uudelleen rock & roll -asenteella.

    Suihkaise pulssikohtiin - kaulalle, rintaan, ranteisiin - noin 15-20cm etäisyydeltä. Tehostettu pysyvyys. Riko sääntöjä, omista yö!
    ​​​​​​​
    Tuoksuperhe: Fougere, mausteinen
    Latvatuoksu: Laventeli, sitruunan kuori, sitruuna
    Sydäntuoksu: Laventeli, omena, savu, patsuli
    Pohjatuoksu: Vanilja, laventeli, vetiver

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Ominaisuus
    Vegaaninen
    Tuoksutyyppi
    Eau de Toilette
    Valmistusmaa
    Viro
    Valmistajan tuotenumero
    65159116
    Valmistaja
    Sirowa Finland Ltd Oy
    Valmistajan osoite
    Miestentie 9 C, 02150 Espoo, Finland
    Digitaalinen osoite
    kuluttajapalvelu@sirowa.com
    Avainsanat
    Rabanne, Paco Rabanne, hajuvesi, tuoksu,
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet