Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Kuvittele mielessäsi muinaisen Arabian seikkailunnälkäiset prinssit tutkimusmatkoilla yön viilentämän autiomaan hiekkaisilla dyyneillä. Illan tullen aika kuluu suojaisaan paikkaan sytytetyn leirinuotion hehkun ääressä laiskasti vesipiippua poltellen ja tähtikirkasta taivasta katsellen. Tämän voimakkaan ja hienostuneen tuoksun puhtaassa eleganssissa on erityistä taikaa. Roi d’Orient kuuluu meripihkaa tuoksujen tuoksuperheeseen, ja se on sekoitus savuista meripihkaa sekä ylellistä ja täyteläistä myskiä ripauksella valkopippuria. Koostumuksen ainesosista 89,9 % on luonnollista alkuperää, ja kaikki Rituals-hajuvesipullot voidaan purkaa täysin osiin, minkä ansiosta ne ovat 100-prosenttisesti kierrätettäviä. Tämä kätevä, matkakokoinen pullo on helppo täyttää uudelleen täysikokoisen hajuveden pullosta.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    159634682
    Pakkauskoko
    15 ml
    Väri
    NOCOL
    Koko
    15 ml
    Ainesosaluettelo
    Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Aqua/Water, Linalool, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol.
    Valmistajan tuotenumero
    1111075
Nouto tavaratalosta
1–7 arkipäivää
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
1–7 arkipäivää
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
1–7 arkipäivää
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
2–4 tuntia
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet