Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Koe Rituals The Ritual of Seshen -vartalokuorinnan virkistävä uudistus. Tämä merisuolakuorinta, joka on saanut inspiraationsa lootuksen kukasta, puhdistaa ja pehmentää ihoa hellävaraisesti. Sen hiekkamainen koostumus muuttuu iholla kevyeksi, maitomaiseksi vaahdoksi, joka syväpuhdistaa ja jättää ihon silkkisen pehmeäksi. Glyseriini ja betaiini ravitsevat ihoa, kun taas merellinen sitruksen ja lootuksen tuoksu kuljettaa sinut Niilin rannoille. Käytön jälkeen iho on kosteutettu ja valmis uuteen päivään. Levitä kuorintaa kostealle iholle ja hiero pyörivin liikkein. Huuhtele huolellisesti vedellä. Käytä 1-2 kertaa viikossa saadaksesi parhaat tulokset.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    177519213
    Valmistusmaa
    Alankomaat
    Väri
    NOCOL
    Koko
    150 G
    Ainesosaluettelo
    Maris Sal/Sea Salt, Glycerin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Aqua/Water, Parfum/Fragrance, Cocamidopropyl Betaine, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water, Nelumbo Nucifera (Lotus) Flower Extract, Sucrose Palmitate, Sodium Chloride, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate, Hexyl Cinnamal, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalyl Acetate, Alpha-Isomethyl Ionone, CI 15985/Yellow 6, CI 19140/Yellow 5
    Valmistajan tuotenumero
    1120572
    Avainsanat
    vartalokuorinta, kuorinta, ihonhoito, lootus, sitrus, Rituals
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet