Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Selected SlhBerg -neule on miellyttävän tuntuista ja ihoystävällistä puuvillaa. Yksityiskohtana pyöreä pääntie ja resorit helmassa sekä hihansuissa. Neulepaitaa on helppo yhdistää monenlaisiin asukokonaisuuksiin. Suunniteltu normaalilla istuvuudella.

    Materiaali
    100 % puuvilla
    Hoito-ohjeet
    Hienopesu. Silitys max. 150 asteen lämpötilassa. Kemiallinen pesu sallittu. Ei valkaisua, ei rumpukuivausta. Tasokuivaus.
    Pesuohjeet
    Konepesu
    Pesulämpötila
    30 °C
    Mitoitus
    Normaalisti mitoitettu
    Valmistusmaa
    Bangladesh
    Väri
    OATMEAL
    Valmistajan tuotenumero
    16074682
    Avainsanat
    selected, neule, miesten neule, neulepaita, puuvillapaita, neulepusero, puuvillaneule
Muoti
Viisi vinkkiä neuleiden huoltoon
Neulevaatteet ja -asusteet pysyvät kauniina, kun niitä tuulettaa ahkerasti ja harjaa sekä höyryttää silloin tällöin. Ota käyttöön helpot vaatehuoltovinkit, niin lempineuleesi palvelee pitkään ja näyttää siistiltä ahkerasta käytöstä huolimatta.
Lue vinkit
Inspiroidu
Lue vinkit

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika