Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Pyyhkäise. Kerrosta. Mene. Tutustu Cheirosa 68 Jelly Perfume Balm -geelimäiseen tuoksupuikkoon, uuteen taskukokoiseen tuoksukumppaniisi. Tämä alkoholiton geelimäinen tuoksupuikko levittyy tasaisesti, tuntuu läpikuultavalta eikä tahmaa, ja jättää jälkeensä voimakkaan ja rehevän tuoksun, joka kestää koko päivän, jopa 10 tuntia.* Pidä se laukussasi, jotta voit korjata meikkiäsi kuntosalilla tai ennen illallista – milloin ja missä tahansa. Pysy cheirosana brasilialaisen jasmiinin, vaaleanpunaisen dragonfruitin ja meri-ilman tuoksujen avulla.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    177852747
    Ominaisuus
    Matkakoko
    Valmistusmaa
    Yhdysvallat
    Väri
    NOCOL
    Koko
    4 G
    Ainesosaluettelo
    Isostearyl Isostearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyamide-8, Parfum (Fragrance), Polyamide-3, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Aqua (Water, Eau), Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Polyquaternium-51, Diisostearyl Malate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzaldehyde, Benzyl Salicylate, Eugenol, CI 45410 (Red 28 Lake).
    Valmistajan tuotenumero
    SJ99051500
    Avainsanat
    Sol de Janeiro, tuoksupuikko, tuoksu, vartalo
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet