Lue lisää MyStockmann-jäsenyydestä täältä
Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Koe virkistävä ja hemmotteleva kylpyhetki näillä Watermelon + Kiwi -kylpykristalleilla. Tuotteen eloisat, rakeiset kiteet on pakattu läpinäkyvään purkkiin, josta ne on helppo annostella mukana tulevalla puisella kauhalla. Hedelmäinen vesimelonin ja kiivin tuoksu yhdistyy täydellisesti, herättäen aistit ja tuoden leikkisän vivahteen kylpyyn. Erityisesti ihoa pehmentämään ja rauhoittamaan suunniteltu koostumus sisältää muun muassa niasiiniamidia, avokadoöljyä, makadamiaöljyä ja sheavoita, jotka jättävät ihon miellyttävän tuntuiseksi ja kosteutetuksi. Nämä kylpykristallit auttavat luomaan rentouttavan ilmapiirin, ja ne sopivat täydellisesti niin rauhoittumiseen kuin energian keräämiseen.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Tuotenumero
    178547703
    Väri
    NOCOL
    Koko
    500 G
    Ainesosaluettelo
    Sodium Chloride, Glycerin, Aqua (Water, EAU), Parfum (Fragrance), Niacinamide, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract, Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Extract, CI 14700 (FD&C Red NO. 4), CI 17200 (D&C Red NO. 33).
    Valmistusmaa
    Kiina
    Valmistajan tuotenumero
    VB03581
    Valmistaja
    Brushworks / Let’s Face It
    Valmistajan osoite
    Drottninggatan 55, 11121 Stockholm, Sweden
    Digitaalinen osoite
    info@letsfaceit.se
    Avainsanat
    Sunday Rain, kosmetiikka, kylpytuotteet, ihonhoito, rentoutuminen, kylpykristallit
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet