Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Nämä tennarit on valmistettu laadukkaasta nahasta, joka antaa niille kestävän ja ajattoman ilmeen. Klassinen nauhallinen malli takaa hyvän istuvuuden ja mukavuuden. Tennareiden minimalistinen muotoilu tekee niistä monipuoliset ja sopivat moneen eri asukokonaisuuteen. Laadukas nahkamateriaali on miellyttävän tuntuinen jalassa ja se kestää käyttöä. Nämä tennarit ovat täydellinen valinta arkipäivään.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Materiaali
    Nahka
    Hoito-ohjeet
    Puhdista nahka säännöllisesti nahkarasvalla tai -voiteella. Suojaa kengät kosteudelta ja lialta sopivalla suoja-aineella. Älä pese koneessa.
    Valmistusmaa
    Vietnam
    Väri
    YBS WHITE
    Avainsanat
    Tommy Hilfiger, tennarit, sneakerit, nauhakengät, nahkakengät, naisten kengät
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika