Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Nämä neulotut shortsit tarjoavat mukavuutta ja rentoa tyyliä pehmeällä ja miellyttävällä materiaalillaan. Joustava vyötärö ja kiristysnauha takaavat täydellisen istuvuuden. Shortseissa on käytännöllinen tasku takana, jossa on pieni Tommy Hilfiger -logo. Nämä shortsit sopivat erinomaisesti vapaa-aikaan ja rentoihin hetkiin. Valmistettu puuvillasta ja kierrätetystä polyesteristä.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Materiaali
    75 % puuvilla, 25 % polyesteri
    Hoito-ohjeet
    Konepesu 40°C:ssa samanväristen kanssa. Älä valkaise. Älä rumpukuivaa. Silitys alhaisella lämpötilalla. Kuivapesu sallittu.
    Valmistusmaa
    Turkki
    Väri
    ACJ MUSLIN
    Valmistajan tuotenumero
    MW0MW42797
    Avainsanat
    shortsit, neulotut shortsit, Tommy Hilfiger, kesäshortsit
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Muoti
Oxford-paita: Klassikko miehen arkivaatekaappiin
Klassinen oxford-paita on yksi monikäyttöisimmistä miesten paidoista. Hieman paksumpi puuvillakangas ja nappikaulus tuovat paidan ilmeeseen rentoutta, minkä ansiosta se sopii etenkin siistiin arkipukeutumiseen.
Näytä lisää
Lue lisää
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue lisää

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika