Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Nämä loaferit ovat valmistettu laadukkaasta nahasta ja niissä on huomiota herättävä ponikarvainen päällinen, jossa on hauska eläinkuviointi ja koristeelliset tupsut. Klassinen loafer-malli saa uutta ilmettä ja on helposti yhdistettävissä erilaisiin asuihin. Nahka on kestävää ja mukavaa materiaalia, joka muotoutuu käyttäjän jalkaan. Näissä kengissä yhdistyvät ajaton muotoilu ja moderni ilme.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Materiaali
    100 % nahka
    Hoito-ohjeet
    Ei pesua. Pyyhi kostealla liinalla tai pehmeällä harjalla. Suojaa materiaalille sopivalla suojasuihkeella tai -hoitovoiteella.
    Väri
    90 BEIGE/BLACK
    Valmistajan tuotenumero
    6036-226
    Avainsanat
    nilkkurit, loaferit, nahkakengät, Vagabond, mokkanahka, tasseli
Nouto tavaratalosta
1–7 arkipäivää
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
1–7 arkipäivää
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
1–7 arkipäivää
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
2–4 tuntia
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika