Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Matalavartiset sneakerit, joiden päällinen on valmistettu taipuisasta mokkanahasta. Kengissä on tunnusomainen, vaalea V-logo sivuilla ja yhteensopivat nauhat. Kestävä ja mukava ulkopohja on valmistettu Amazonian kumista ja pohjallinen sisältää muun muassa bio-pohjaista EVA-materiaalia, kierrätettyä EVAa sekä luomupuuvillaa, mikä tekee niistä ympäristötietoisen valinnan. Nämä kengät sopivat erinomaisesti vapaa-ajan käyttöön. Niissä yhdistyvät laatu ja moderni mukavuus.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Materiaali
    Mokkanahka, nahka; Pohjallinen bio-pohjainen EVA, kierrätetty EVA, Amazonin kumi, luomupuuvilla; Ulkopohja Amazonin kumi
    Valmistusmaa
    Brasilia
    Väri
    MANGO_CALCAIRE_BARK
    Valmistajan tuotenumero
    VO0321466
    Avainsanat
    VEJA, tennarit, lenkkarit, sneakers, mokkanahka, vapaa-ajan kengät
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika