Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
Odotatko Hullujen Päivien tilaustasi? Lue lisää tilauksista
  • Pehmeä ja ilmava neulepaita, jonka materiaali tuntuu miellyttävältä ihoa vasten. Neuleessa on pyöreä pääntie ja pitkät hihat. Malliltaan se on rento ja se sopii moneen asuun. Mohair- ja villasekoitteiset neuleet tunnetaan lämpöä ja mukavuutta tuovista ominaisuuksistaan.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Materiaali
    70 % mohair, 30 % villa
    Väri
    010 OFF WHITE
    Valmistajan tuotenumero
    8 90 735 547 PO
    Avainsanat
    neule, villapaita, pusero, mohair-neule, BMuir, villaneule, mohairneule
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Muoti
Viisi vinkkiä neuleiden huoltoon
Neulevaatteet ja -asusteet pysyvät kauniina, kun niitä tuulettaa ahkerasti ja harjaa sekä höyryttää silloin tällöin. Ota käyttöön helpot vaatehuoltovinkit, niin lempineuleesi palvelee pitkään ja näyttää siistiltä ahkerasta käytöstä huolimatta.
Näytä lisää
Lue vinkit
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue vinkit

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika