Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Pello Botijo/Roda -tennarimallissa yhdistyvät paljasjalkakengän mukavuus ja Camperin uniikki tyyli. Tennareissa on pyöristetty kärki, joustonauhakiinnitys ja pehmustettu pohjallinen. Kuminen ulkopohja tarjoaa hyvän pidon. Päällinen on taipuisaa nahkaa.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Materiaali
    Nahka. Ulkopohja: kumi
    Väri
    MEDIUM BEIGE
    Valmistajan tuotenumero
    K101042-003
    Avainsanat
    Camper, tennarit miehet, nahkatennarit
Nouto tavaratalosta
1–7 arkipäivää
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
1–7 arkipäivää
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
1–7 arkipäivää
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
2–4 tuntia
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Muoti
Valkoiset tennarit – kevätkatujen supersankari
Keväällä kengät voi taas vaihtaa rennompiin ja antaa nilkkojen vilkkua. Monikäyttöisin kenkävalinta kevätkaduille ovat valkoiset tennarit, joissa voi suunnata niin toimistolle, vapaailtaa viettämään kuin kevään juhlahumuunkin.
Näytä lisää
Lue lisää
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue lisää

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika