Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
Dior
  • Tämä Diorin aurinkopuuteripuikko lämmittää ihon sävyä luonnollisella ja kerrostettavalla, auringon suutelemaa hehkua jäljittelevällä lopputuloksella. Pitkäkestoinen koostumus tarjoaa kosteutusta ja miellyttävyyttä koko päivän ajan. Sen äärimmäisen sulava tekstuuri häivyttyy saumattomasti ihoon luoden huomaamattoman, luonnollista rusketusta täydellisesti jäljittelevän efektin. Iho hehkuu, näyttää sileämmältä ja päivettynyt sävy korostuu kauniisti.

    • VIIMEISTELY: luonnollisen päivettynyt
    • KESTO: pitkäkestoinen
    • PEITTÄVYYS: kerrostettava ja helposti häivytettävä
    • IHONHOITO: pitkäkestoinen kosteutus ja käyttömukavuus; koostumus sisältää Diorin Tan Beautifier -yhdisteen, jossa on vitamiinijohdannaisia tuomaan auringon suutelemaa hehkua
    • SÄVYT: 6 sävyä
    Ei tuki ihohuokosia. Dermatologisesti testattu.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Valmistusmaa
    Ranska
    Valmistajan tuotenumero
    C021600001
    Avainsanat
    aurinkopuuteripuikko, Dior, aurinkopuuteri, kasvot
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Kosmetiikka- ja luontaistuotepakkaukset tulee palauttaa avaamattomissa alkuperäispakkauksissaan ja palautettavan tuotteen sinetin tulee olla ehjä. Avattua tuotetta ei voi palauttaa.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Kosmetiikka
Kolme tapaa käyttää aurinkopuuteria
Aurinkopuuteri on kesämeikin moniottelija, jota voi käyttää useammalla eri tavalla: loihdi kasvoille luonnollisen päivettynyt ilme, varjosta kevyesti tai tee pronssinen silmämeikki.
Näytä lisää
Lue vinkit
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue vinkit