Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Tämä pitkähihainen neulepusero on valmistettu pehmeästä ja kevyestä materiaalista, joka tuntuu miellyttävältä ihoa vasten. Neuleen klassinen kaulus ja ajaton muotoilu tekevät siitä monipuolisen vaatekappaleen, joka sopii niin arkeen kuin juhlaan. Sen hienovarainen rakenne ja hyvin istuva malli takaavat mukavuuden ja viimeistellyn ilmeen. Materiaali hengittää ja tuntuu ilmavan viileältä, tehden siitä erinomaisen valinnan kevääseen ja kesään.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Materiaali
    80 % pellava, 20 % polyamidi
    Hoito-ohjeet
    Konepesu samanväristen kanssa. Pesu ja silitys nurinpäin käännettynä.
    Väri
    RE400 SYRAH
    Valmistajan tuotenumero
    IO112372
    Avainsanat
    neulepuseron, neule, paita, villapaita, IVY OAK
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Muoti
Viisi vinkkiä neuleiden huoltoon
Neulevaatteet ja -asusteet pysyvät kauniina, kun niitä tuulettaa ahkerasti ja harjaa sekä höyryttää silloin tällöin. Ota käyttöön helpot vaatehuoltovinkit, niin lempineuleesi palvelee pitkään ja näyttää siistiltä ahkerasta käytöstä huolimatta.
Näytä lisää
Lue vinkit
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue vinkit

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika