Soleil Crème UV Sublime Leave In -hoitovoide 150 ml
- Helsingin keskusta
- Jumbo
- Tapiola
- Tampere
- Turku
-
Päivitä kesän hiustenhoitorutiiniasi aistikkaan tuoksuisella sekä E-vitamiinilla rikastetulla kosteuttavalla voideella. Hiustenpituuksiin ja latvoihin levitettynä se ehkäisee kuivumista ja kesyttää pörröisyyttä jopa 24 tunniksi saadakseen silkinpehmeän lopputuloksen. Sen erittäin kevyt rakenne jättää rasvattoman tunteen, mikä mahdollistaa useiden levitysten kuiviin tai kosteisiin hiuksiin. Jasmiinin aistillinen tuoksu yhdistettynä auringon tuberoosin tuoksuihin luo koukuttavan tuoksun, kuin kesähajuvesi. Hiukset ovat kiiltävät ja silkkiset jopa kesän aktiivisimpina päivinä.
Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmänTuotenumero142242689 Pakkauskoko150 ml HiustyyppiVärjätyt hiukset, Normaalit hiukset, Kosteuttavat tuotteet, Korjaavat tuotteet ValmistusmaaSuomi label.product.custom.productSafetyClaimTämän tuotteen käyttöön ei tarvita erityisiä varotoimia normaaleissa tai kohtuudella ennakoitavissa olevissa käyttöolosuhteissa. VäriNOCOL Koko150 ml Valmistajan tuotenumeroE2937300 AvainsanatKerastase, hiushoitotuote, hoitovoide, kosteuttava voide, hiuksiin jätettävä voide, hiukset, hiustenhoito,
Nouto tavaratalosta
1–7 arkipäivää
|
0,00 € |
---|---|
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
1–7 arkipäivää
|
0,00 € – 4,90 € |
Kotiinkuljetus
1–7 arkipäivää
|
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen |
Pikatoimitus Wolt
2–4 tuntia
|
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen. |
Tarkista tuotteen myymäläsaatavuus. Voit varata tuotteen myymälästä noudettavaksi, jos näet myymäläsaatavuuden vieressä aktiivisen Varaa tavarataloon -painikkeen. Saatavuus voi muuttua nopeastikin, joten se pitää aina varmistaa paikan päällä. Saat noutoilmoituksen varauksessasi olevaan puhelinnumeroon neljän tunnin sisällä, tai illalla tehtyjen varausten osalta viimeistään seuraavan aamupäivän aikana. HUOM! Emme varaa alennusmyyntituotteita.

Helsingin keskusta | Helsingin keskusta Saatavilla |
Varaa tavarataloon | |
Jumbo | Jumbo Vain 1-3 tuotetta saatavilla |
Varaa tavarataloon | |
Tapiola | Tapiola Ei saatavilla |
Varaa tavarataloon
|
|
Tampere | Tampere Ei saatavilla |
Varaa tavarataloon
|
|
Turku | Turku Ei saatavilla |
Varaa tavarataloon
|
Saat varausvahvistuksen 4 tunnin sisällä varauksestasi tavaratalon aukioloaikoina. Illalla tehdyt varaukset vahvistamme viimeistään seuraavana aukiolopäivänä. Varaamasi tuote on noudettavissa tavaratalosta vahvistusta seuraavan päivän sulkemisaikaan asti. Huomaathan, että vain verkkokauppaan kohdennetut edut eivät ole käytössä maksaessasi tilauksen myymälässä.

Varauksesi ei onnistunut. Voit kokeilla varaustietojen muuttamista ja yrittää uudelleen.

Tämä tuote tilataan tavarantoimittajalta. Huomaa toimitusaika. Tuotetta ei voi varata tavarataloon. Voit tehdä tilauksen joko verkkokaupassa tai tavaratalossa.

