Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Nämä suorat ja ajattomat housut tarjoavat hienostuneen ja käytännöllisen valinnan moneen tilaisuuteen. Housujen materiaalikoostumus takaa miellyttävän käyttökokemuksen ja hyvän istuvuuden, sillä ne on valmistettu laadukkaasta polyesterin, villan ja elastaanin sekoituksesta. Ne ovat täydelliset arkeen ja juhlaan, ja niiden monikäyttöisyys tekee niistä vaatekaapin luottotuotteen. Suora leikkaus ja klassinen muotoilu varmistavat ajattoman ilmeen ja helpon yhdisteltävyyden eri yläosien ja kenkien kanssa. Sopivat erinomaisesti niin toimistolle kuin vapaa-ajallekin.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Materiaali
    70 % polyesteri, 23 % villa, 7 % elastaani
    Hoito-ohjeet
    Konepesu.
    Valmistusmaa
    Marokko
    Väri
    002 SCHWARZ
    Valmistajan tuotenumero
    2529136043600
    Avainsanat
    housut, Max Mara The Cube, suorat housut, klassiset housut, villahousut, naisten housut
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Muoti
Aina yhtä tyylikäs housupuku
Inspiroidu miesten pukumuodista ja valitse juhlaan tai töihin aina tyylikäs housupuku. Housupuku on paitsi ikoninen muotiklassikko myös erityisen trendikäs juuri nyt.
Näytä lisää
Lue lisää
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue lisää

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika