Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Tämä neulepusero on valmistettu pehmeästä ja hengittävästä Tencel-lyocellin ja villan yhdistelmästä. Materiaali tuntuu iholla miellyttävältä ja se tarjoaa sekä lämpöä että mukavuutta. Pusero on suunniteltu istuvaksi ja se sopii monenlaisiin asukokonaisuuksiin. Materiaali on helppohoitoinen ja se kestää hyvin käyttöä.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Materiaali
    70 % lyocell, 30 % villa
    Valmistusmaa
    Kiina
    Väri
    1813041 FALCON MELANGE
    Valmistajan tuotenumero
    30309372
    Avainsanat
    paita, neulepusero, pitkähihainen neule, villaneule, lyocell-neule, PART TWO, villapaita
Nouto tavaratalosta
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Muoti
Viisi vinkkiä neuleiden huoltoon
Neulevaatteet ja -asusteet pysyvät kauniina, kun niitä tuulettaa ahkerasti ja harjaa sekä höyryttää silloin tällöin. Ota käyttöön helpot vaatehuoltovinkit, niin lempineuleesi palvelee pitkään ja näyttää siistiltä ahkerasta käytöstä huolimatta.
Näytä lisää
Lue vinkit
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue vinkit

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika