Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Polo Ralph Laurenin palmikkoneule on valmistettu pehmeästä ja lämpimästä villan ja kashmirin yhdistelmästä. Sen klassinen muotoilu tekee neulepuserosta monipuolisen vaatekappaleen, joka sopii monenlaisiin tilanteisiin. Helposti yhdisteltävä valinta kerrospukeutumiseen viileämpinä päivinä.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Materiaali
    90 % villa, 10 % kashmir
    Hoito-ohjeet
    Noudata tuotteen pesu- ja hoito-ohjeita
    Väri
    NAVY
    Valmistajan tuotenumero
    323877728007
    Avainsanat
    lasten palmikkoneule, villapaita, kaapelineule, pullover, lasten neule, neulepusero lapset, Polo Ralph Lauren, villa, kashmir
Nouto tavaratalosta
1–7 arkipäivää
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
1–7 arkipäivää
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
1–7 arkipäivää
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
2–4 tuntia
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika