Perustoimitus 0 € yli 120 euron ostoksista!
  • Paul Smith -merkin Pierce-loaferit ovat tyylikkäät ja mukavat. Kengät on valmistettu 100 % nahasta ja niissä on kuminen pohja. Loaferit sopivat erinomaisesti sekä arkeen että juhlaan. Kengissä on tyylikäs muotoilu ja ne ovat mukavat jalassa. Ne sopivat täydellisesti mihin tahansa tilaisuuteen.

    Lue koko tuotekuvaus Näytä vähemmän
    Materiaali
    Nahka, kumi
    Hoito-ohjeet
    Puhdista kengät kostealla liinalla. Älä käytä pesuainetta.
    Valmistusmaa
    Intia
    Väri
    69 DARK BROWN
    Valmistajan tuotenumero
    M2S-PCE02-PCLF
    Avainsanat
    nahkaloaferit, kengät, nahkakengät, miesten kengät, kävelykengät
Nouto tavaratalosta
1–7 arkipäivää
0,00 €
Toimitus automaattiin tai noutopisteeseen
1–7 arkipäivää
0,00 € – 4,90 €
Kotiinkuljetus
1–7 arkipäivää
7,90 €–50,00 € kuljetusyhtiöstä ja tuotteen koosta riippuen
Pikatoimitus Wolt
2–4 tuntia
Alk. 6,90 €, kun toimitus on saatavilla valittuun osoitteeseen.
Meille on hyvin tärkeää, että olet tyytyväinen tilaukseesi. Voit palauttaa tilaamasi tuotteen 30 vuorokauden kuluessa tuotteen vastaanottamisesta. Palauttaminen on maksutonta eikä sinun tarvitse ilmoittaa palautuksesta etukäteen.
Lue tarkemmat palautusohjeet
Muoti
Valkoiset tennarit – kevätkatujen supersankari
Keväällä kengät voi taas vaihtaa rennompiin ja antaa nilkkojen vilkkua. Monikäyttöisin kenkävalinta kevätkaduille ovat valkoiset tennarit, joissa voi suunnata niin toimistolle, vapaailtaa viettämään kuin kevään juhlahumuunkin.
Näytä lisää
Lue lisää
Inspiroidu
Näytä vähemmän
Lue lisää

Muodin palvelut

Löydä tyylisi jokaiseen päivään – tavarataloissa tai etänä.

  • Monipuoliset pukeutumispalvelut: Apua arjen ja juhlan vaatevalintoihin – etäpalvelu maksutta MyStockmann-asiakkaille
  • Mittavaatepalvelu: Miesten vaatteet mittojen mukaan
  • Ompelupalvelu: Korjaukset uusiin ja vanhoihin vaatteisiisi
Tutustu ja varaa aika